فا

دموی موتوشاب

تاریخ انتشار:15 شهریور 1395 ساعت 11:35نمایش تمامی نسخه‌ها

از این‌که شبکه اجتماعی ما را انتخاب کرده‌اید از شما سپاس‌گزاریم. استفاده از این شبکه و به صورت کلی، تمامی خدماتی که در این بستر ارائه می‌شود، به منزله آن است که شما شرایط زیر را پذیرفته‌اید. در صورتی که با هریک از موارد زیر موافقت نداشته باشید، نمی‌توانید از محصولات و خدمات این شبکه استفاده نمایید.

شرایط کلی

تمامی کاربران اجازه دارند تا:

  • در شبکه پیش رو عضو شوند و از تمامی خدمات تعاملی آن استفاده کنند.

در مقابل، کاربران متعهد می‌شوند تا:
  • مسئولیت‌پذیر باشند؛ به این معنی که در قبال فعالیت‌های خود در این پورتال مسئولیت‌پذیری داشته باشند.
  • قانون‌مدار باشند مطالبی درج نکنند که منجر به نقض قانون شود.
  • به هیچ عنوان  در این شبکه و بخش‌های مختلف آن، به اشخاص حقیقی و حقوقی آسیبی نرسانند.

مسئولیت محتوا

مدیریت شبکه در صورت مشاهده و یا گزارش هر گونه محتوا و یا مطلبی مقایر قوانین کشور، توصیه‌های حریم خصوصی و شرایط استفاده خود شبکه حق حذف مطلب و گزارش متخلف را به نهاد‌های قانونی دارد.

قوانین حاکمیتی

این شبکه اجتماعی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و هرگونه ادعای حقوقی در ارتباط با آن، باید از طریق دستگاه‌های حقوقی جمهوری اسلامی ایران پیگیری شود.

کلیه کاربرانی که به هرشکل از خدمات این شبکه بهره‌بردای می‌نمایند، متعهد می‌شوند که به تمامی قوانین و ضوابط اجرایی مرتبط با حوزه فضای مجازی که توسط نهادهای ذی‌صلاح جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسیده است، پای‌بندی داشته و در صورتی تخطی از قوانین مذکور، در برابر دستگاه‌های نظارتی پاسخ‌گو باشند.

تماس با ما

در صورت وجود هرگونه پرسش در ارتباط با این مجموعه از شرایط، می‌توانید از طریق صفحه «تماس با ما» با تیم پشتیبانی شبکه ارتباط برقرار نمایید.